Špecifické požiadavky zákazníka JLR

Preškolíme vašich pracovníkov zodpovedných za spoluprácu s vašimi zákazníkmi, aby pochopili požiadavky zákazníka definované v aktualizovanom vydaní Špecifické požiadavky zákazníka ako záväznej príručky pre hodnotenie kvalitatívnej spôsobilosti dodávateľov koncernu. Školenie je určené pre špecialistov z úseku kvality, procesných inžinierov, technológov, produktových aj projektových manažérov a riadiacich pracovníkov zo všetkých oblastí.

Jaguar Land Rover

BMW

DAIMLER AG

VW

FORD

Požiadavky kladené v rámci projektov pre vášho zákazníka sú špecifické pre jednotlivých dodávateľov v rámci každého projektu. Preto ako dodávateľská organizácia zaiste oceníte maximálne znalosti o všeobecných požiadavkách koncernu a tieto požiadavky jednotlivých značiek budete vedieť aplikovať v každom oddelení, počnúc výrobou, cez engineering až po kvalitu.

Naši tréneri a konzultanti sú špičkoví odborníci, na ktorých praktické skúsenosti sa môžete plne spoľahnúť. Bude nám potešením pripraviť aj pre Vás školenie podľa vašej požiadavky. V automobilovom priemysle máme s našimi lektormi tie najlepšie referencie.