Blog

Aktuálne informácie z nášho newslettera.

Zmocnenec za bezpečnosť a zhodu produktu

Požiadavka na bezpečnosť produktu sa stala súčasťou špecifických požiadaviek všetkých OEM a je integrovaná v IATF 16949. Bola definovaná nová úloha "Zmocnenec za bezpečnosť a zhodu produktu (PSCR)". Kurz nadväzuje na úlohy "Zmocnenca za bezpečnosť produktu (PSB)".

Certifikáty a karty audítora VDA QMC platné do 30.6.2020


VDA QMC vydalo v marci 2020 dôležité upozornenie ohľadom mimoriadnej situácie s pandémiou COVID-19, týkajúce sa platnosti certifikátov a kariet audítora. V tejto správe Vám prinášame krátke zhrnutie.

CQI-8, CQI-12, CQI-23CQI-8 Vrstvený audit, CQI-12 Hodnotenie systému povrchových úprav, CQI-23 Hodnotenie formovacieho systému. Ponúkame Vám tieto špecifické školenia CQI v slovenskom jazyku.

Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

8 strátNaplánujte si s nami školenie 8 strát v procesoch podľa MUDA. Pojem plytvanie je jeden zo základov budovania štíhlych výrobných procesov. V súčasných podmienkach sa spája hlavne s budovaním koncepcie Lean alebo s implementáciou filozofie Kaizen do podnikových procesov.

ŠKOLENIA PRÁVA A ZÁKONOV

S cieľom zvýšenia právneho povedomia sme pre Vás pripravili školenia, ktoré Vám pomôžu efektívne sa zorientovať v právnom systéme a základných zákonoch SR. Predstavíme Vám základné právne normy, všeobecne záväzné predpisy, budeme sa venovať významným otázkam, s ktorými sa často stretávate v praxi. Priestor bude aj na návrhy riešenia konkrétnych situácií. 

Softskills školeniaMálo našich zákazníkov o nás vie, že sa venujeme vo veľkej miere aj softskills školeniam. V auguste sme odštartovali veľkú sériu školení pre nášho zmluvného zákazníka ZKW Slovakia s.r.o. Prvá téma, ktorej sa intenzívne venujeme je Škola majstrov. 

Fotogaléria Seminár "Nadchádzajúce zmeny v novej FMEA"

Fotogaléria zo seminára "Nadchádzajúce zmeny v novej FMEA", ktorý sme realizovali 27.6.2019 v Beladiciach.

Preklady a tvorba technickej dokumentácie

Správnosť a presnosť technickej dokumentácie je kľúčová. Pri bežnej dennej operatíve v organizácií, ktorá pôsobí v priemyselnom odvetví, ako napríklad automobilový priemysel, elektrotechnický priemysel, ale aj v mnohých iných odvetviach, je však tvorba, prípade preklad technickej dokumentácie náročná, kapacitne takmer neuskutočniteľná.

Porozumenie a implementácia APQP s PPAP

Získajte informácie o zručnostiach potrebných na implementáciu procesu APQP, vyvíjajte kontrolné plány a dokončite proces schvaľovania výroby v rámci vašej spoločnosti hladko, a efektívne. Okrem toho získajte zručnosti potrebné na dokončenie všetkých piatich fáz APQP prostredníctvom konečného výstupu vrátane metodiky kontrolného plánu a predloženia PPAP.

85
Spokojných klientov
205
Zrealizovaných školení
1854
Preškolených ľudí
sken