CQI-30 Special Process: Rubber Processing System Assessment "Hodnotenie systému spracovania gumy“

Prvé vydanie z augusta 2022 - Špeciálny proces CQI-30: Hodnotenie systému spracovania gumy (kaučuku) – miešanie a formovanie, vyvinutý v spolupráci s priemyselnými odborníkmi z OEM, dodávateľmi Tier 1 a dodávateľmi lisovacích foriem, poskytuje spoločný prístup k systému riadenia miešania a lisovania gumy pre automobilovú výrobu a servisnú časť. organizácií. S ôsmimi sekciami zameranými na prieskum pred auditom, zodpovednosť manažmentu a plánovanie kvality, audit práce, miešanie gumy, inšpekciu a testovanie, zariadenia a vybavenie, formovanie a prípravu substrátu, tento dokument obsahuje požiadavky na organizácie, ktoré vykonávajú miešanie a lisovanie kaučuku.

Cieľ školenia
Cieľom školenia - Hodnotenie systému spracovania gumy (kaučuku) je poskytnúť spoločný prístup k systému riadenia miešania a formovania gumy pre výrobcov dielov spôsobom, ktorý zabezpečuje neustále zlepšovanie s dôrazom na prevenciu defektov a znižovanie variácií a odpadu v dodávateľskom reťazci.

Cieľová skupina
Školenie je vhodné pre členov tímu, ktorí sa podieľajú na systéme hodnotenia systému spracovania gumy (kaučuku).

Obsah:

  • Úvod a prehľad
  • Požiadavky na hodnotiteľa
  • Postup hodnotenia systému spracovania gumy
  • prvky dotazníka CQI-30
  • Tabuľky procesov auditu úloh CQI-30
  • Pokyny pre proces auditu práce

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.